Vanaf zaterdag 14 december willen we jullie verwelkomen met onze nieuwste eerste communie- en lentefeestcollectie voor meisjes.
Vanaf woensdag 18 december is de communie- en lentefeestcollectie voor plechtige communie en eerste communie jongens ook beschikbaar in de winkel!
Samen met ons team staan we dan klaar om voor jullie dochter of zoon de perfecte outfit uit te zoeken.
Wil je reeds wat inspiratie opdoen?
Vraag dan ons lookbook aan via messengerbericht of mail (sigi@trico.be)
Omdat we jullie steeds de beste service willen bieden, is er altijd de mogelijkheid om op afspraak langs te komen. Een afspraak maken kan via 013/77 23 10 of via sigi@trico.be
(voor eerste communie meisjes zijn er reeds afspraken mogelijk vanaf zaterdag 14/12 en voor eerste communie jongens en plechtige communie vanaf woensdag 18/12)
Indien u interesse heeft in een bepaalde outfit of collectie, aarzel dan niet om ons te contacteren of dit reeds geleverd is.
We hebben ook een selectie afgeprijsde feestkleding.
Feestelijke groetjes van het ganse Trico Paul-team!